Klasa A 2014/2015, grupa: Przeworsk
Bieżące mecze
25. kolejka
15 czerwca
PKS UNUM Babice       Nafta Gaz Jodłówka
PKS UNUM Babice 2 : 1 Nafta Gaz Jodłówka
26. kolejka
22 czerwca
Cresovia Krzeczowice       PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 2 : 3 PKS UNUM Babice
Tabela pełna
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_Zorza_Zarzecze.jpg Zorza Zarzecze 26 60 18-6-2 68:23 +45 13 27 8-3-2 35:12 +23 13 33 10-3-0 33:11 +22
2. stay   small_San_Gorzyce.gif San Gorzyce 26 50 16-2-8 68:40 +28 13 27 9-0-4 39:22 +17 13 23 7-2-4 29:18 +11
3. stay   small_Majdan_sieniawski.jpg WKS Majdan Sieniawski 26 46 14-4-8 49:35 +14 13 30 9-3-1 27:6 +21 13 16 5-1-7 22:29 -7
4. stay   small_Promyk_Urzejowice.jpg Promyk Urzejowice 26 45 14-3-9 56:46 +10 13 33 11-0-2 38:14 +24 13 12 3-3-7 18:32 -14
5. up (+1) small_Zorza_Jagiella8730.jpg Zorza Jagiełła 26 43 13-4-9 64:49 +15 13 30 10-0-3 43:20 +23 13 13 3-4-6 21:29 -8
6. down (-1) small_Piast_Nowosielce.jpg Piast Nowosielce 26 42 13-3-10 56:44 +12 13 28 9-1-3 33:20 +13 13 14 4-2-7 23:24 -1
7. stay   small_Cresovia_Krzeczowice.jpg Cresovia Krzeczowice 26 39 12-3-11 51:55 -4 13 20 6-2-5 28:29 -1 13 19 6-1-6 23:26 -3
8. stay   small_Gacovia_Gac.jpg Gacovia Gać 26 32 10-2-14 45:45 0 13 22 7-1-5 31:21 +10 13 10 3-1-9 14:24 -10 2 3 5:3
9. up (+1) small_Unum_Babice.jpg PKS UNUM Babice 26 32 10-2-14 46:67 -21 13 17 5-2-6 23:27 -4 13 15 5-0-8 23:40 -17 2 3 3:5
10. down (-1) small_Wisloczanka_Tryncza.jpg Wisłoczanka Tryńcza 26 30 9-3-14 57:52 +5 13 19 6-1-6 34:22 +12 13 11 3-2-8 23:30 -7
11. stay   small_Wiselka_Siennow.png Wisełka Siennów 26 28 8-4-14 51:72 -21 13 23 7-2-4 30:24 +6 13 5 1-2-10 21:48 -27
12. stay   small_Zuraw_Zurawiczki.jpg Żuraw Żurawiczki 26 27 8-3-15 41:66 -25 13 15 4-3-6 24:27 -3 13 12 4-0-9 17:39 -22
13. stay   small_wisłok_Swietoniowa.jpg Wisłok Świętoniowa 26 25 6-7-13 33:54 -21 13 16 4-4-5 21:22 -1 13 9 2-3-8 12:32 -20
14. stay   small_Naftagaz_Jodlowka.jpg Nafta Gaz Jodłówka 26 23 7-2-17 41:78 -37 13 20 6-2-5 28:26 +2 13 3 1-0-12 13:52 -39
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela skrócona
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Zorza Zarzecze 26 60 18-6-2 68:23 +45
2. San Gorzyce 26 50 16-2-8 68:40 +28
3. WKS Majdan Sieniawski 26 46 14-4-8 49:35 +14
4. Promyk Urzejowice 26 45 14-3-9 56:46 +10
5. Zorza Jagiełła 26 43 13-4-9 64:49 +15
6. Piast Nowosielce 26 42 13-3-10 56:44 +12
7. Cresovia Krzeczowice 26 39 12-3-11 51:55 -4
8. Gacovia Gać 26 32 10-2-14 45:45 0
9. PKS UNUM Babice 26 32 10-2-14 46:67 -21
10. Wisłoczanka Tryńcza 26 30 9-3-14 57:52 +5
11. Wisełka Siennów 26 28 8-4-14 51:72 -21
12. Żuraw Żurawiczki 26 27 8-3-15 41:66 -25
13. Wisłok Świętoniowa 26 25 6-7-13 33:54 -21
14. Nafta Gaz Jodłówka 26 23 7-2-17 41:78 -37
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Mecze z wybranej kolejki
15-06-2014
 Piast NowosielcePiast Nowosielce2 : 1Cresovia KrzeczowiceCresovia Krzeczowice
 Wisłok ŚwiętoniowaWisłok Świętoniowa1 : 1WKS Majdan SieniawskiWKS Majdan Sieniawski
 Promyk UrzejowicePromyk Urzejowice5 : 1Żuraw ŻurawiczkiŻuraw Żurawiczki
 Wisełka SiennówWisełka Siennów2 : 0Gacovia GaćGacovia Gać
 Zorza ZarzeczeZorza Zarzecze1 : 3Zorza JagiełłaZorza Jagiełła
 Wisłoczanka TryńczaWisłoczanka Tryńcza2 : 3San GorzyceSan Gorzyce
 PKS UNUM BabicePKS UNUM Babice2 : 1Nafta Gaz JodłówkaNafta Gaz Jodłówka
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Zorza Zarzecze X 1:0 0:1 0:0 1:3 2:1 3:3 4:0 8:2 4:0 3:0 4:1 1:1 4:0
2. San Gorzyce 0:1 X 4:1 4:0 6:2 0:5 1:2 3:1 4:2 1:0 3:2 4:5 5:0 4:1
3. WKS Majdan Sieniawski 1:1 0:0 X 4:0 2:0 1:1 0:1 1:0 3:2 1:0 3:1 2:0 4:0 5:0
4. Promyk Urzejowice 1:4 1:2 3:1 X 3:0 3:1 3:0 2:1 3:2 5:0 5:2 5:1 3:0 1:0
5. Zorza Jagiełła 1:2 3:1 1:3 3:0 X 3:1 2:1 3:0 5:1 2:1 7:4 3:1 1:3 9:2
6. Piast Nowosielce 1:1 2:1 3:2 3:1 1:2 X 2:1 3:2 1:2 0:4 5:1 2:0 5:3 5:0
7. Cresovia Krzeczowice 0:2 1:7 3:0 4:1 3:4 3:1 X 4:3 2:3 3:3 2:2 0:2 1:0 2:1
8. Gacovia Gać 1:3 0:2 4:5 1:1 1:0 1:2 5:1 X 2:3 2:0 4:1 2:1 3:0 5:2
9. PKS UNUM Babice 2:5 1:2 2:1 2:4 1:1 0:1 0:4 0:3 X 1:1 4:2 5:1 3:1 2:1
10. Wisłoczanka Tryńcza 1:3 2:3 2:1 2:3 2:1 4:2 1:3 0:1 1:2 X 6:0 8:1 0:0 5:2
11. Wisełka Siennów 0:3 3:3 3:1 3:2 3:3 4:2 1:2 2:0 3:0 0:3 X 1:2 3:0 4:3
12. Żuraw Żurawiczki 0:2 1:5 1:2 2:2 2:1 3:2 1:2 0:2 1:3 4:3 1:1 X 2:2 6:0
13. Wisłok Świętoniowa 1:1 3:2 1:1 1:3 1:1 0:4 4:2 0:0 3:1 2:4 5:1 0:1 X 0:1
14. Nafta Gaz Jodłówka 2:5 0:1 2:3 3:1 3:3 0:0 3:1 2:1 4:0 5:4 0:4 3:1 1:2 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1. Zorza Zarzecze W W W W W W R R P W W W W W W W R W R R W R W W P W
2. San Gorzyce W W W P W W W P P W W W P R W P P R P W W W W W W P
3. WKS Majdan Sieniawski P W W W P W P W W W P W P P W W W R W W P R P W R R
4. Promyk Urzejowice P P P W W P P P W P W R W W P W W W R W W W W P W R
5. Zorza Jagiełła W R W P W P W W R W P P R P P W P P W W P W R W W W
6. Piast Nowosielce P W P W R P P R P W W P W W W P W W W P P W P W W R
7. Cresovia Krzeczowice W R W P P R P W W W P W W W W P R W W P P P P W P P
8. Gacovia Gać W P P W W W P W W W P W P R P P W P P P P P W P P R
9. PKS UNUM Babice R P W P W W W W P P P P P W P P P P P P W W R P W W
10. Wisłoczanka Tryńcza R R P W P W W P W P W P W P P P W P R W W P P P P P
11. Wisełka Siennów P W P P P R W P W P P P R R W W P P P P W P W R W P
12. Żuraw Żurawiczki W P P P P P P P P P W R W P P W P W W W P W P R P R
13. Wisłok Świętoniowa P R P P P P R W P P P P P R W W W W R R P P W P R R
14. Nafta Gaz Jodłówka P P W W R P W P R P W W P P P P P P P P W P P P P W
powered by © Tabelkownik 1.5