Ósma edycja Halowego Turnieju o Puchar Świętego Mikołaja odbędzie się w sobotę 6. grudnia 2014 roku o godz. 10:00. Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Krzywczy. Zanim jednak młodzi adepci futbolu przystąpią do turniejowych zmagań, wezmą najpierw udział we Mszy świętej w kościele w Babicach o godzinie 9:30. W rozgrywkach udział wezmą chłopcy urodzeni w 2005 roku oraz młodsi. Organizatorem turnieju jest Parafialny Klub Sportowy UNUM Babice. Zwycięzcą ubiegłorocznego turnieju została Parafia Brzozów.

W tym roku czekamy na zgłoszenia od maksymalnie 6 drużyn. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W turnieju mogą wziąć udział zespoły reprezentujące m.in. szkoły podstawowe, parafie, kluby sportowe. Ponadto naszej redakcji udało się ustalić, że po zakończonych zmaganiach sportowych halę sportową w Krzywczy odwiedzi Święty Mikołaj, który już przygotował dla wszystkich zawodników prezenty.

Na zgłoszenia czekamy pod nr. tel. 604-237-458.

 

REGULAMIN TURNIEJU

1. Drużyny mogą być zgłaszane przez parafie, kluby sportowe i szkoły podstawowe do 4 grudnia 2014 roku. Listy zawodników (imię, nazwisko, adres, data urodzenia) powinny być podpisane i opieczętowane.

2. W imprezie wezmą udział udział chłopcy urodzeni w 2005 roku i młodsi, którzy posiadać muszą przy sobie ważną legitymację szkolną.

3. Każdy zespół przyjeżdża z opiekunem oraz posiada w miarę jednolite stroje.

4. Drużyna składa się z 8 zawodników tj. bramkarza, czterech grających i trzech rezerwowych.

5. Dana parafia, szkoła lub klub sportowy może wystawić więcej niż jeden zespół, ale zawodnik który wystąpi w jednej drużynie nie może grać w innej.

6. W imprezie weźmie udział najwyżej 6 drużyn. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

7. Podczas turnieju obowiązują ogólne zasady gry w piłkę nożną doprecyzowane przez organizatorów na miejscu spotkania.

8. Organizatorzy zapewniają obsadę sędziowską, piłki do gry oraz przybycie Św. Mikołaja z nagrodami i prezentami.

9. Uczestniczący imprezy ponoszą jedynie koszty dojazdu.

10. Drużyny należy zgłaszać pod nr. tel: 604-237-458.