Bramka : Mateusz Adam Pawłowski

Skład: Piotr Kupczak, Mateusz Adam Pawłowski, Tomasz Hadam, Łukasz Banaś, Mateusz Chruścicki(80’ Maciej Łowisz), Jakub Urban, Mateusz Pawłowski, Maciej Chruścicki, Łukasz Pawłowski, Damian Mazur, Sławomir Jakubowski

Rozpoczęcie sezonu w wykonaniu obu drużyn było bardzo słabe. Z boiska wiało przysłowiową „nudą”. Widać, że obie ekipy bardzo zmieniły swój skład personalny a forma zawodników- wakacyjna. Kilka sytuacji stworzonych przez nasz zespół zaowocowało tylko jednym trafieniem do siatki gospodarzy. Do przerwy prowadziliśmy 1:0, ale po przerwie nasi piłkarze bardziej skupili się na dyskusji z zawodnikami gospodarzy i sędzią. Stąd też dwa błędy w obronie i niestety przegraliśmy mecz, który można było spokojnie wygrać, Miejmy nadzieję, że w najbliższym spotkaniu (23.08.2014, godz. 1530 ) nasi piłkarze nie popełnią tych błędów.

Ps. Treningi we wtorek i czwartek o godz. 1800 .

Mecz z Żurawiem Żurawiczki w sobotę (23.08.2014 r.) o godz. 1530. Spotkanie przedmeczowe zawodników w szatni klubowej o godz. 1430.